"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Житомирі з'явиться завод з виробництва німецьких автокомплектуючих

В Житомире появится завод по проицводству немецких автокомплектующих

Німецький бізнес анонсував можливість інвестицій у будівництво заводу з виробництва автомобільних компонентів в Житомирі.
Про можливості споруди з виробництва автомобільних компонентів повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі з посиланням на зустріч представників Делегації німецької економіки в Україні з керівництвом міністерства.


Згідно з повідомленням, німецька делегація відзначила наявність видимих успіхів у полегшенні умов ведення бізнесу, а також висловила надію на успішне проведення Німецько-українського бізнес-форуму. Німецько-український інвестиційний форум, проведення якого в кінці квітня запропонувала уряду України канцлер Німеччини Ангела Меркель, пройде 23 жовтня в Берліні. «Це дуже хороший сигнал. Ми сподіваємося, що бізнес-форум буде додатковим імпульсом для розширення німецького бізнесу в Україні», - цитує прес-служба міністерства представника Делегації німецької економіки в Україні Олександра Маркуса.

Що це буде за підприємство, і що на ньому буде проводитися, поки залишається в таємниці. Є лише інформація, що це буде додаткові виробничі потужності заводу ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна»*, побудованого в Луцьку, повідомляє InfoKava.com з посиланням на Автоцентр. Останній займається виготовленням електропроводки для автомобілів Volkswagen, Mercedes, BMW.

Як раніше повідомляла прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, японський виробник електрообладнання та автозапчастин «Фуджикура» інвестує 6 млн. дол. у будівництво заводу в Яворівському районі Львівської області. На першому етапі це дозволить створити близько 300 робочих місць, а протягом наступних трьох років на підприємстві вже будуть працювати близько 3 тисяч осіб.

*-ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» – підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Спеціалізується на виготовленні електричних бортових кабельних систем для автомобілів. Сьогодні компанія «Кромберг енд Шуберт» має 28 підприємств в усьому світі, де працює більше 20-ти тисяч співробітників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме