"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Мининфраструктуре взялися за зниження смертності на дорогах

В Мининфраструктуре взялись за снижение смертности на дорогах

Зокрема, хочуть вдвічі обмежити швидкість і впроваджувати алкозамки.

За кількістю загиблих у результаті ДТП Україна лідирує в Європі: в 2014 році аварії на автомобільних дорогах забрали понад 4,5 тис. життів. Тому в Мининфраструктуре вирішили піти з досвіду Швеції, яка впровадила у себе програму «нульовий смертності». У цій країні вона працює вже 18 років і за цей час кількість ДТП зі смертельним результатом скоротилася вдвічі. Проте експерти вважають, що деякі норми цієї програми – наприклад, обмеження швидкості руху у місті до 30 км/год – виконати у нас майже нереально, повідомляє Автоцентр.

Читайте на Infokava.com: Українського хіп-хопера збив величезний джип

«Відмінності між країнами принципові. У них є знижений показник швидкостей в містах, але поруч є магістралі, на яких швидкість набагато вище — 80, нерідко і 100 км/год, — пояснив експерт Олександр Кава. — А у нас чиновники дивляться на все одноманітно, і обмеження швидкості на тихих вуличках у центрі і на магістралях однакове».

Тим не менш, такі норми як додаткові відбійники на дорогах, яскрава розмітка і знаки – все це можна зробити найближчим часом. Хороша ідея і з алкозамками, особливо на автобусах і маршрутках, що перевозять велику кількість людей. Зараз Мінінфраструктури допрацьовує концепцію безпеки дорожнього руху і скоро презентує громадськості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини