"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ізраїль вирішив підтримати міжнародний тероризм?

Израиль решил поддержать международный терроризм?

Незважаючи на військову агресію Росії щодо України, Ізраїль буде постачати в РФ оперативно-тактичні безпілотні розвідники типу Searcher-2 - у російській класифікації "Форпост", тим самим допомагаючи агресору Путіну вбивати українців.

Про це главред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов пише на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук".

"Російські "Ведомости" повідомляють, що РФ уклала новий контракт з Ізраїлем на постачання оперативно-тактичних безпілотних розвідників типу Searcher-2 - у російській класифікації "Форпост". "Форпост" - єдиний російський висотний безпілотний розвідник дальньої дії.
Израиль решил поддержать международный терроризм?


Всі багатомільярдні спроби РФ створити російський аналог такого БПЛА зазнали невдачі. У ході військової агресії в Україні, діючи в цілях терористичних угруповань, угруповання "Форпостів" понесло серйозні втрати. За нашими даними, до 4 "Форпостів" було втрачено російською армією в небі України в основному з бойових причин. Один з них був збитий під Донецьком, і захоплений з невеликими пошкодженнями, на його деталях ізраїльська маркування державного концерну "IAI"", - зазначає Бутусов.
Израиль решил поддержать международный терроризм?

За його словами, Україна в 2014-му році намагалася також закупити в Ізраїлі безпілотні розвідники - причому нижче класом. Однак в останній момент під тиском РФ ізраїльське керівництво відмовилося від укладення контракту з беспилотникам для України.

"Парадокс. Росія підтримувала міжнародний тероризм на Близькому Сході, озброювала і навчала тих, хто воював і воює проти Ізраїлю досі. Росія сьогодні активно підтримує своєю бойовою технікою і військами залишки режиму диктатора Асада, сім'я якого завжди була ворожа Ізраїлю. Росія створила новий осередок міжнародного тероризму на Донбасі і в Криму.
Проте Ізраїль продовжує військову співпрацю із злочинною путінської бандою, і більше того - постачає РФ самі сучасні військові технології для поповнення втрат, щоб Росія могла і далі вбивати українців. Чому ж при цьому Україні відмовлено у постачанні аналогічних розвідувальних комплексів?

На жаль, керівництво Ізраїлю всупереч позиції всього світового співтовариства, вирішило допомагати злочинцеві Путіну - організатору і спонсору міжнародного тероризму.
Израиль решил поддержать международный терроризм?

Країна, народ якої пережив Голокост і яка 70 років бореться за свою незалежність, відмовляє в поставках військової техніки Україні, яка бореться за свою незалежність сьогодні. Якщо питання не в принципах і моралі, а тільки в грошах - то поставте нас хоча б в рівні умови. Ваша співпраця для нас має особливу важливість саме зараз.

АПДЕЙТ: Лаятися в коментарях не треба. В Ізраїлі демократія. Я це пишу для інформування громадської думки. Сподіваюся, що усвідомлюють нарешті...

АПДЕЙТ 2: Перешліть своїм друзям в Ізраїль. Там багато друзів України і моїх друзів теж, тому розраховую на підтримку ізраїльського громадської думки.

АПДЕЙТ 3: Сильний резонанс цілком здатний розірвати поставки, так що треба спробувати", - пише Бутусов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини