"Підтримати"
Новини
Всі новини

Оформлення залізничних квитків через Інтернет б'є рекорди

Оформлення залізничних квитків через Інтернет б'є рекорди Починаючи з кінця 2008 року, коли була впроваджена послуга купівлі залізничних квитків через всесвітню мережу Інтернет, оформлено та зарезервовано понад 21 млн проїзних документів.

Таку інформацію повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.

Повідомляється, що за 8 місяців цього року пасажири оформили через Інтернет 25,6 % квитків від загального продажу, що на 12,6 % більше ніж у відповідному періоді 2014 року.

Також у цьому році вдвічі збільшилася кількість оформлених квитків через офіційний онлайн-сервіс Укрзалізниці booking.uz.gov.ua. Так, за 8 місяців 2015 року через цей сайт пасажири оформили 14,8 % квитків від загального продажу, тоді як за аналогічний період минулого року – 7,3 %.

Цей сервіс став доступним для пасажирів з липня 2013 року.

Нагадаємо, наразі електронні квитки через всесвітню мережу можна придбати на всі цілорічні поїзди внутрішнього сполучення, окрім літніх і поїздів, нумерація яких починається на 600 і 800.

На ці поїзди в режимі онлайн можна придбати бланк, який необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток. Ця послуга безкоштовна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме