"Підтримати"
Новини
Всі новини

Не проклинайте нашу землю: буряти просять вибачення в українців за війну

Не проклинайте нашу землю: буряты просят прощения у украинцев за войну

Мешканка Бурятії Раджана Дугарова попросила українців не проклинати її землю, і вибачилася за те, що відбувається на Донбасі.

Про це вона написала у своєму блозі на порталі "grani.ru", пише Обозреватель.

Жінка зазначила, що зараз на Байкалі масштабні пожежі, але гасити їх доводиться волонтерам, адже техніки в регіоні немає. Вона, за словами жінки, знаходиться на Донбасі.

"Міністру Шойгу написали відкритий лист: "Дайте команду, щоб військові частини, дислоковані в Бурятії, прийшли на допомогу цивільному населенню!" Але міністр оборони мовчить, а так потрібні зараз для порятунку лісів танки борознять гусеницями поля на чужій землі і сіють там смерть..." - написала вона.

"Якщо уявити собі, що думка матеріальна, стає страшно: нинішній апокаліпсис в окремо взятій республіці здається вже не просто стихійним лихом, а воістину кармічною відплатою", - міркує Дугарова.

Блогер також зазначила, що навіть ті, хто їдуть воювати, почасти розуміють злочинність своїх дій.

"Брат моєї знайомої, контрактник, був відправлений на схід України в складі своєї частини минулої зими. За її словами, ні у нього, ні у його товаришів не було ніякого бажання виконувати свій військовий обов'язок на території чужої країни. Вона говорила йому, що вони вчиняють злочин, і він в чомусь погоджувався, але наказ є наказ".

На думку автора тексту, деструктивна політика Кремля спрямована на те, щоб перенаправити злість українців на бурятський народ, і звинувачувати у всіх бідах саме їх.

"Дорогі українці! Вибачте нас за цю війну. Я прошу вас не проклинати нас і нашу землю, але молитися про мир. Нехай світ швидше прийде на вашу прекрасну землю! Нехай припиниться війна і пожежа, нехай перестануть гинути люди і всі живі істоти, що населяють тайгу. Ом мані падме хум." - підсумувала блогер.

Як відомо, Бурятія зараз охоплена вогнем. У Росії палає майже 100 тис. гектарів лісу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме