"Підтримати"
Новини
Всі новини

Від сьогодні в усіх швидкісних поїздах є неменш швидкісний Інтернет

Від сьогодні в усіх швидкісних поїздах є неменш швидкісний ІнтернетПочинаючи з першого вересня в усіх 10 електропоїздах виробництва компанії Hyundai Rotem, 2 поїздах «Тарпан» та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» пасажири можуть скористатися послугою WI-FI доступу до мережі Інтернет.

Таку інформацію повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

У відомстві нагадали, що роботи з монтажу відповідного обладнання завершилися наприкінці серпня, а в перших трьох поїздах WI-FI з’явився наприкінці липня.

"Усі пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті завдяки новій послузі можуть переглядати новини, спілкуватися з бізнес-партнерами чи друзями тощо. Українська залізнична швидкісна компанія у співпраці з провайдером прагнуть створити максимально комфортні умови для роботи та відпочинку під час подорожі.

Запровадження цієї інноваційної послуги є ще одним кроком удосконалення сервісу і стане додатковою конкурентною перевагою швидкісних поїздів перед іншими видами транспорту, адже відтепер пасажири мають можливість ефективно використовувати час подорожі, постійно залишаючись на зв’язку", - сказано у повідомленні.

Подібний досвід перейнятий від Німеччини, Бельгії, Франції, Чехії тощо.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме