"Підтримати"
Новини
Всі новини

Місце, де ймовірно перебуває "золотий поїзд" Третього рейху взято під пильну охорону

Місце, де ймовірно перебуває "золотий поїзд" Третього рейху взято під пильну охоронуУ Польщі вирішили оточити район поблизу міста Валбжіха, в якому, ймовірно, може перебувати нацистський потяг, який під час війни вивозив золото з міста Вроцлава, але зненацька зник.

Співробітники поліції і служби безпеки на залізницях патрулюють цей район і не допускають до нього сторонніх людей, передає агенція AP.

У виданні відмічається, що протягом останніх днів багато людей прагнуть самостійно відшукати зниклий поїзд.

Місцева влада також закликає обережно ставитися до повідомлень про те, що поїзд нібито знайдений: в минулому неодноразово звучали подібні заяви, однак у підсумку вони не підтверджувалися.

Нагадаємо, що у серпні влада польського міста Валбжіха повідомила, що з ними зв'язалися адвокати, які нібито представляють двох чоловіків - поляка і німця - археологів, котрі в районі цього міста виявили німецький бронепоїзд часів Третього рейху вщент заповнений золотом.

Мова може йти про потяг, який наприкінці Другої світової війни перевозив значну кількість золота та інших коштовностей з Вроцлава до Валбжиха, проте зник в дорозі при досі не з'ясованих обставинах.

В околицях Валбжіха залишилася побудована нацистами система тунелів, в одному з яких, згідно з місцевими легендами і знаходиться зниклий поїзд.

У роки Другої світової війни нацистська Німеччина конфіскувала в урядів окупованих країн золота на суму $550 млн, а також золото у фізичних осіб.

Сили союзників наприкінці війни виявили частину цього золота, проте його чимала кількість була вивезена через міжнародну банківську систему або приватними особами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме