"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дніпропетровська ДАІ стежить за дорогами міста з висоти пташиного польоту

Днепропетровская ГАИ следит за дорогами города с высоты птичьего полета

Державтоінспекція Дніпропетровська в якості експерименту стала застосовувати для контролю за безпекою дорожнього руху безпілотний літальний апарат –дрон.

У Дніпропетровську ДАІ у тестовому режимі випробовує безпілотний літальний апарат для контролю за безпекою рухом. Поки що у розпорядженні правоохоронців один дрон. Керівництво служби вважає, що за новітніми технологіями – майбутнє, адже поява сучасних технічних засобів дозволяє удосконалити і зробити більш ефективною роботу Державтоінспекції.

«Найбільш ефективно апарат себе зарекомендував під час нагляду на дорогах державного значення. З його допомогою співробітникам ДАІ вдалося виявити і зафіксувати порушення, допущені водіями на відстані більше 5 кілометрів від місця знаходження екіпажів ДПС. Також було зафіксовано ДТП, а відеоматеріал із місця події може істотно допомогти правоохоронцям при з'ясуванні обставин і причин цієї події», - зазначив начальник УДАІ Олександр Реуцьков, передає Автоцентр.

Відеозображення з дрона в режимі реального часу відображається на моніторі, що дозволяє використовувати його безпосередньо під час нагляду за дорожнім рухом, оперативно реагувати на дорожню обстановку і стан безпеки на дорозі. Є також можливість записувати зображення на електронні носії, що дозволить надалі правоохоронцям використовувати їх у випадках, передбачених законодавством.

«Новація також може використовуватися не тільки для виявлення порушень ПРАВИЛ дорожнього руху, а також для фіксації та швидкої ліквідації заторів, виявлення руйнувань проїжджої частини, зокрема внаслідок стихійних явищ, а також розкриття злочинів, пов'язаних з незаконними заволодіння авто, мототранспорту та розшуку транспортних засобів, які залишили місце скоєння дорожньо-транспортної пригоди тощо», - розповіли в обласному Управлінні ДАІ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме