"Підтримати"
Новини
Всі новини

Про війну Росії проти України: що сказав Путін на «Валдаї». Юрій Бутусов

Путін на форумі «Валдай» говорив про протистояння зі США, а вийшло — дуже яскраво сказав про війну Росії проти України. Президент РФ виступив з черговою промовою для обґрунтування, чому РФ треба протистояти США і всьому цивілізованому світу і демократичним країнам. 

Але при цьому Путін сформулював причини, чому Росія продовжить агресію проти України, незважаючи на будь-які поступки, і чому Україна повинна продовжувати стріляти по російських окупантах, незважаючи на будь-який тиск Кремля, і це варто б уважно прочитати «миротворцям» з Офісу президента:
«Раніше війна, програна однією стороною, означала перемогу іншої, яка і брала на себе відповідальність за те, що відбувається. Зараз все інакше: хто б не взяв гору, війна не припиняється, вона лише змінює форму. Умовний переможець, як правило, не хоче або не може забезпечити мирне будівництво, а тільки погіршує хаос і поглиблює небезпечний для світу вакуум.
Тільки суверенні держави здатні ефективно відповідати на виклики часу і запити громадян.
Тим більше не можна комусь або щось нав’язувати, будь то принципи суспільно-політичного устрою або цінності, які хтось зі своїх міркувань назвав універсальними. Адже очевидно, що, коли приходить справжня криза, залишається тільки одна універсальна цінність — людське життя, і, як його захистити, кожна держава вирішує самостійно, керуючись своїми можливостями, культурою, традиціями".

Путін має рацію в декількох принципах, якщо відштовхуватися від його слів.
1. Війна в Україні не припиняється і не припиниться до повного звільнення Донбасу та Криму.
2. Росія після захоплення Донбасу і Криму «не хоче або не може забезпечити мирне будівництво», і сам Путін «поглиблює хаос».
3. Україна повинна стати суверенною і незалежною від Росії в усіх питаннях безпеки державою, і тільки після цього ми переможемо у війні, щоб стати суверенними нам треба позбутися всіх залежностей від РФ.
4. Ми зобов’язані захистити життя українців в умовах цієї нескінченної війни, яку нам нав’язав Путін. Війни, яка постійно змінює свою форму. Ми зобов’язані йти шляхом опору агресору, тому що ніякі поступки війну не зупинять, будь-які поступки підсилюють рішучість Путіна знищити Україну повністю.

Юрій Бутусов
Головний редактор Цензор.нет


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме