"Підтримати"
Новини
Всі новини

Староста та старостинський округ: Зеленський вдосконалює місцеве самоврядування

Президент Володимир Зеленський в четвер, 29 липня, підписав Закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост № 1638-IX, прийнятий парламентом з пропозиціями глави держави.

Документ удосконалює правове регулювання інституту старост для його подальшого розвитку.
Зокрема закон передбачає, що перед винесенням кандидатури старости на розгляд ради громади, її затверджує і звільняє, обов'язково проводиться громадське обговорення з жителями.
Входження старости до складу виконавчого комітету ради громади вже не є обов'язковим, однак він буде мати гарантоване право на участь і виступ на засіданнях ради, виконкому, інших органів ради. За рішенням органу місцевого самоврядування, за старостою закріплюються окремі завдання адміністратора Центру надання адмінпослуг.
Документ також регулює порядок створення старостинських округів з метою введення інституту старост, зокрема для міст, які не є адміністративними центрами громад, затвердження радою громади положень про старосту, суміщення посади старости тощо.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини