"Підтримати"
Новини
Всі новини

Четверта бронза України у Олімпіаді-2020 у плавця Романчука

Чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук виборов до скарбнички “синьо-жовтої” збірної бронзову медаль Олімпійських ігор в Токіо, яка стала першою нагородою України у плаванні майже за два десятиліття, пише УНН.

У фіналі дистанцію у 800 метрів наш співвітчизник подолав за 7:42,33 хв. Золота нагорода дісталася американцю Роберту Фінке (7:41,87), а “срібло” в активі італійця Грегоріо Пальтріньєрі (7:41,11).
Ще один українець, який разом з Романчуком кваліфікувався до вісімки найкращих, Сергій Фролов став шостим (7:45,11).
Примітно, що змагання на дистанції 800 м вільним стилем на Олімпіаді відбуваються вперше з 1904 року.
“До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було”, — розповів Романчук.

Довідка

Олімпійська нагорода Романчука стала для України першою у плаванні за 17 років. В останній раз українці вигравали медалі ще на Іграх в Афінах, в 2004 році. Тоді дві золоті медалі завоювала Яна Клочкова, а Андрій Сердінов став автором бронзової нагороди.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.