"Підтримати"
Новини
Всі новини

Шукати життя на супутнику Юпітера Європі NASA доручає SpaceX

NASA виділить компанії SpaceX 178 мільйонів доларів на запуск місії до супутника Юпітера Європи, яка може містити інопланетне життя в підземному океані. Про це інформує The Insider.

Місія отримала назву Europa Clipper. Вчені вважають, що супутник Юпітера Європа приховує під своєю крижаною корою глобальний океан, і глибоко всередині неї може процвітати інопланетне життя.
NASA оголосило в п’ятницю, що встановило дату місії і надало SpaceX контракт на запуск в розмірі 178 мільйонів доларів. Планується, що Europa Clipper буде запущений на борту ракети Falcon Heavy в жовтні 2024 року.
Основна мета Europa Clipper — визначити, чи може на Європі взагалі існувати життя. Місія націлена на отримання зображень поверхні Європи з високою роздільною здатністю, нанесення на карту складу і товщини її крижаної кірки, пошук озер під поверхнею і вимір глибини і солоності океану внизу.

Нагадаємо

SpaceX, ракетна компанія, заснована Ілона Маском в 2002 році, займається вивченням інших планет.
У минулому році космічний корабель SpaceX Crew Dragon доставив астронавтів NASA на Міжнародну космічну станцію (МКС). Це був перший раз, коли США запустили власних астронавтів після завершення програми космічних шатлів в 2011 році. Зараз SpaceX регулярно доставляє астронавтів на космічну станцію і назад.
У квітні NASA уклало з SpaceX контракт на перетворення мегароккети Starship в місячний посадковий модуль. Агентство заявило, що Starship збирається висадити астронавтів на Місяць в 2024 році. Це буде перша посадка людини на Місяць після завершення місії Аполлона в 1972 році.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини