"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кабмін України дає місцевим бюджетам 6 млрд грн: на що можна витрачати

Кабінет міністрів України затвердив умови та порядок надання 6 мільярдів гривень субвенції місцевим бюджетам, повідомляє УНН. Субвенція - це дотація, тобто - форма грошової допомоги місцевим бюджетам із державного бюджету, що призначена для конкретної мети.

“Уряд затвердив порядок та умови надання субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток. У бюджеті на цей рік на відповідні проєкти закладено 6 млрд грн”, - прокоментував подію глава уряду Денис Шмигаль.

Субвенції можна буде спрямовувати:

на будівництво та реконструкцію соціальної інфраструктури;
на придбання медичного обладнання або комунального транспорту;
на проєкти з енергоефективності та енергозбереження;
на природоохоронні та екологічні проекти;
на інші цілі, які сприятимуть розвитку громад та підвищення комфорту, безпеки та добробуту українців.
Доповнення

Бюджетом-2021 передбачено видатки на трансферти місцевим бюджетам, зокрема субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій — передбачено 6 млрд грн; субвенцію на покращення доступу до інтернету в сільській місцевості — передбачено за загальним фондом 500 млн грн. При цьому зменшено видатки за загальним фондом бюджету, зокрема, на Державний фонд регіонального розвитку — на 4,86 млрд грн (за даними уряду, у зв’язку із передбаченням субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій).
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини