"Підтримати"
Новини
Всі новини

Трагедія в Єгипті: українці порушили правила і постраждали від нападу акули

Громадянка України та її 12-річний син стали жертвами нападу акули на єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх. Мати отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя. Постраждалі знаходяться в лікарні, обидва вже прооперовані. Про подробиці події повідомили в прес-службі туроператора Joinup.

За інформацією туроператора, українці постраждали, тому що порушили правила перебування на курорті.

Через небезпеку нападу акул, уряд Єгипту ще в листопаді 2019 року заборонив дайвінг з плавальних засобів. Однак туристи вирішили обійти цю заборону.

"Спочатку туристи звернулися до гіда в готелі для придбання такої екскурсії. Їм відмовили і попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза готелем, в якому відпочивали", - розповіли в прес-службі туроператора.

Постраждалі після відмови гіда купили екскурсію у третіх осіб поза готелем.

"За наданою нам приймаючою стороною інформацією, туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора або його партнера) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт. Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 такі послуги заборонені на курортах Синая з метою збереження підводної екосистеми", - йдеться в повідомленні.

Туристична страховка не покриває витрат на лікування таких тяжких травм. Операцію та реабілітацію, за наявною інформацією, має намір оплатити уряд Єгипту.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини