"Підтримати"
Новини
Всі новини

В тіні 98% ринку таксі, це 40 млрд гривень, їх потрібно повернути в казну

Новий законопроект Міністерства інфраструктури України покликаний вивести таксі з "тіньового" сегмента і підвищити безпеку перевезень пасажирів. За оцінками Мінінфраструктури зараз "в тіні" перебуває близько 98% ринку таксі, загальний обсяг якого становить 40 млрд гривень, повідомляє на своїй сторінці в Facebook радник міністра інфраструктури Яника Мірило.

“З новим законопроєктом тоий, хто надає послугу таксі, повинен придбати патент вартістю в одну мінімальну заробітну платню, тобто приблизно 5 000 гривень, та зареєструватись у Реєстрі автомобільних перевізників. Це, з одного боку, дасть можливість отримати в бюджет додаткові 800 млн гривень із практично тіньової галузі, а з іншого боку, створити реєстри перевізників і спільно вимагати вищий рівень безпеки”, — написала Меріло.

Також вона зазначила, що реформа таксі отримала підтримку ключових учасників цієї галузі.

“Зараз йде обробка пропозиції, які надійшли, але вже можна сказати, що великі мобільні платформи (служб таксі — ред.) підтримують ці зміни. Хоча багато хто говорив: „Навіть не сподівайтеся, що галузь підтримає“. Чому важлива підтримка крім традиційних диспетчерів і служб таксі саме мобільних платформ? Тому що зараз вже приблизно 63% користувачів викликають таксі саме за допомогою мобільного додатку. В усьому світі це створило нову сферу законодавства. А у нас законодавство не змінювалось вже 15 років”, — зазначила радник міністра.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини