"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Китаї дефіцит донорської сперми через пандемію коронавируса

Китайський банк сперми заявив про дефіцит через пандемію коронавірусу. Число донорів сперми скоротилося на 60%. Донорство сперми в китайському закладі використовують для допомоги тим сім'ям, у яких партнер чоловічої статі безплідний. У китайській провінції Юньнань репродуктивна клініка повідомила про гостру потребу в спермі після подій, пов'язаних з коронавірусною інфекцією, і закликала донорів активніше здавати матеріал. Про це повідомляє Daily Mail.

Повідомляється, що в клініці запасів сперми залишилося всього на 30 сімей, оскільки кількість сперми обмежена. При цьому число добровольців в 2020 році знизилося на 60% в порівнянні з 2019 роком.
Крім того, проблема ускладнюється низькою якістю сперми, оскільки тільки 20% донорів мали відповідну кваліфікацію.
Нагадаємо, 31 грудня 2019 року китайська влада проінформували Всесвітню організацію охорони здоров'я про спалах невідомої пневмонії в місті Ухань в центральній частині країни (провінція Хубей). Було встановлено, що збудником хвороби став новий коронавірус, пізніше інфекція отримала офіційну назву COVID-19. 11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу.
Раніше в Новій Зеландії з'явився перший в світі банк ВІЛ-інфікованої сперми.
Також, дослідники виявили COVID-19 в спермі перехворілих пацієнтів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини