"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні розпочали громадські обговорення законопроекту про децентралізацію

У різних регіонах України сьогодні почали громадські обговорення законопроекту про децентралізацію. Про це повідомляє пресслужба фракції "Слуга народу".

"Влада розпочинає обговорення закону про децентралізацію в регіонах. З 28 лютого по 6 березня в різних регіонах України відбудеться цикл громадських обговорень змін до Конституції щодо децентралізації", - йдеться у повідомленні.

Відтак, обговорення відбудуться у восьми макрорегіонах України: Херсоні, Харкові, Вінниці, Львові, Києві, Дніпрі, Чернівцях та Краматорську.

"Участь в обговоренні візьмуть місцеві громадські та профільні організації, представники самоврядування, народні депутати від мажоритарних округів та обласні медіа. Також на зустрічах будуть присутні учасники із сусідніх областей. У підсумку це дозволить залучити до обговорень всі області України", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що спільні напрацювання будуть обговорені у Києві після завершення регіонального туру. Наприкінці має бути сформований узгоджений з усіма сторонами текст змін до Конституції.

Нагадаємо, народний депутат фракції "Слуга народу" Віталій Безгін повідомив, що у політсилі "Слуга народу" планують ухвалити до місцевих виборів, які заплановані у жовтні, закон про децентралізацію - на початку вересня його збираються винести на голосування у Верховній Раді.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини