"Підтримати"
Новини
Всі новини

Собаку із коронавірусом помістили на карантин у Гонконзі

У Гонконзі домашнього собаку помістили на карантин після того, як тестування показало слабко позитивний результат на новий коронавірус. Про це повідомляє CNN.

"Влада Гонконгу помістила домашнього собаку в карантин після того, як він отримав "слабко позитивний" результат на коронавірус", - повідомили в ЗМІ.

Повідомляється, що господар собаки був хворим на коронавірус, а результати тесту пероральних, назальних та ректальних зразків собаки виявились слабко позитивними.

"Собака не має жодних відповідних симптомів", - вказано у повідомленні.

При цьому вказано, що немає доказів того, що домашні тварини можуть бути заражені вірусом COVID-19 або можуть бути джерелом зараження людей. Департамент сільського господарства, риболовлі та охорони навколишнього середовища Гонконга проведе ретельний моніторинг стану собаки та збере зразки для тестування, щоб підтвердити, чи дійсно собака був заражений вірусом, чи це є наслідком забруднення навколишнього середовища на роті та носі собаки.

Нагадаємо, проміжними тваринами-носіями коронавірусу COVID-19 можуть бути домашні, дикі або одомашнені дикі тварини, яких ще не ідентифіковано.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини