"Підтримати"
Новини
Всі новини

Після прем'єри в Одесі учасників вистави здали в зоопарк. Фото

Незвичайна вистава, в якій разом з людьми грали живі метелики, відбулася в одеському Українському театрі. У постановці «Поневолення любов'ю» по книгам письменниці Анни Богінскої, метелики виконували дві функції: виступили в якості «реквізиту» і вилетіли на уклін разом з акторами.

Після прем'єри в Одесі команда прийняла рішення не ризикувати живими створіннями і не везти їх в наступні міста в рамках всеукраїнського туру.

Метелики, серед яких павич, ластівчин хвіст, мормон, парусник Румянцева, живуть від декількох днів до декількох тижнів, в залежності від виду та умов проживання. Тому учасники вистави вирішили віддати тварин в інсектарій (приміщення, призначене для утримання, розведення та виведення комах) Одеського зоопарку.

Директор зоопарку Ігор Бєляков розповів, що інсектарій працює тільки в літній сезон. Метеликів передали одному з провідних ентомологів Одеси, який пообіцяв забезпечити їм належні умови.

«Ми раді, що тваринам не потрібно витримувати великі відстані між містами і що вони знаходяться в безпеці. Свої ролі метелики зіграли відмінно, а в Одесі триватиме їхній життєвий шлях в звичному середовищі», - поділилася Ганна Богинская.

Нагадаємо, «Поневолення любов'ю» - спектакль по книгам Анни Богінскої «Жити життя» і «Гріх прощення», які прочитали сотні тисяч людей в 52 країнах світу. Одеса стала першим містом України, в якому показали виставу. Квитки на неї були повністю розпродані за два тижні до прем'єри.

Джерело: dumskaya
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме