"Підтримати"
Новини
Всі новини

Китай ввів жорсткий контроль в рамках боротьби з ігровою залежністю

Нова постанова правлячої партії Китаю передписує жорсткий контроль над проведенням часу в відеоіграх в рамках програми по боротьбі з дитячою ігровою залежністю. Особам до 18 років заборонено проводити час в онлайнових баталіях більше 90 хвилин в день. Більш того, введена комендантська година - в період між 22:00 і 8:00 грати заборонено.

Оскільки популярні ігрові приставки PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch в Китаї заборонені, шаленою популярністю користуються мобільні і комп'ютерні ігри-сервіси. Оскільки заборона стосується виключно онлайнових проектів, контролювати їх буде трохи простіше. Контроль над проведенням часу за іграми поклали на видавців і розробників ігор, які вводять блокування в нічний час і використовують таймери в денний.

Перший час, звичайно, буде важко відловлювати порушників цифрового простору, але ігровим операторам наказано покращувати або створювати власні системи з ідентифікації і розпізнавання користувачів. Наприклад, під час реєстрації неповнолітні користувачі зобов'язані вказувати свої реальні ім'я і прізвище, а найважливіше - вік, після чого дані звірять з державною базою даних для ідентифікації. Причому, система вже інтегрована і працює в проектах корпорації Tencent.

Крім того, китайський уряд запровадив нові обмеження на те, скільки діти і підлітки можуть витрачати грошей на віртуальні внутрішньоігрові покупки. Розробникам відеоігор заборонено надавати платні послуги користувачам молодше 8 років. Гравці у віці від 8 до 16 років можуть витрачати до 200 юанів (28 доларів) на місяць, в той час як для молодих людей у ​​віці від 16 до 18 років цей ліміт становить до 400 юанів (57 доларів).

За оцінками державних ЗМІ, в Інтернеті час даремно витрачають більше 170 мільйонів неповнолітніх, що становить близько 20% від загального числа користувачів мережі в країні. Крім обмежень для неповнолітніх, китайська влада в цілому намагається жорстко регулювати відео індустрію, забороняючи відверті сцени насильства і крові, сексуальний контент, елементи казино і багато іншого. З цієї причини в Піднебесній не представлена ​​велика частина популярних західних хітів.

Джерело: golos
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини