"Підтримати"
Новини
Всі новини

Льодовик Антарктиди тріснув, наслідки непередбачувані. Відео

Антарктида відноситься до тієї частини нашої планети, про яку знаємо найменше. В останні кілька років їй приділяється все більше уваги. Вчені постійно роблять нові і дуже цікаві відкриття. Але деякі з них можуть налякати кого завгодно.

Деякий час назад в льодах Антарктиди фахівці виявили дві гігантські тріщини, які поступово наближаються одна до одної. Якщо вони все таки перетнуться, то від Антарктиди може відколотися неймовірних розмірів айсберг. Його розміри можуть бути мало не в два рази більше розмірів площі Нью-Йорка. Якщо така брила льоду потрапить в океан, то це може призвести до найнесподіваніших і досить страшних наслідків.

Вчені відзначили той факт, що в останні кілька років розмір тріщин постійно збільшується, тому ризик їх перетину досить великий. В океані може виявитися айсберг неймовірних розмірів, який запустить низку не найприємніших подій.

Якщо він розтане, то це стане причиною підвищення рівня моря. В кінцевому результаті, це негативно позначиться на всьому людстві і наслідки можуть бути більш жахливими, ніж може здатися на перший погляд.

Джерело: planetanovosti
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини