"Підтримати"
Новини
Всі новини

Академії музики в Дніпрі виповнилося 120 років

Дніпропетровська академія музики ьогодні, 1 вересня відзначає 120-річчя. Саме в цей день в 1898 році почалися перші заняття в Катеринославському музичному училищі, яке через роки зросло в найзначніший музичний навчальний заклад регіону.
Тоді по класу скрипки, фортепіано та віолончелі приступили до занять 62 студенти. Через 120 років - це сотні студентів і тисячі випускників, які прославили не тільки свій навчальний заклад, а й стали знамениті в своїй країні, а багато - і в світі. Студентів навчали прекрасні музиканти, яких запрошували з багатьох країн. Під склепінням навчального закладу читали лекції і вчили майстерності випускники Петербурзької, Московської, Варшавської, Празької, Пармської, Лейпцігської і Віденської консерваторій.
Перш ніж стати академією музики, чудова установа культури зазнала безліч змін. Вона пройшла шлях від музичного училища та музично-театрального технікуму до консерваторії, а потім академії. Сьогодні у Академії музики - чудові традиції, багата історія, прекрасна матеріальна база і стабільний, талановитий колектив, який навчає студентів за дев'ятьма спеціальностями і веде цікаву мистецтвознавчу і музикознавчу наукову роботу.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини