"Підтримати"
Новини
Всі новини

Борислав Береза  потролив  Надію Савченко у Facebook


В соціальній  мережі  депутат  висміяв колегу через некомпетентність.


«Триває заслуховування звiту Генерального Секретаря Ради Європи з питань порушення прав людини в Туреччині (Страсбург, сесія ПАРЄ). Також розглядалося питання порушення прав людини на окупованих Росією територіях України та в анексованому Криму. Пан Ягланд висловив думку, що Росiйська Федерація може втратити право участi та голосу в мiжнародних iнституцiях через вiдмову нею виконувати судовi рiшення Мiжнародного Страсбурзького Суду з прав людини» - написала  Надія Савченко в Фейсбук.


Це повідомлення  нардепки  спричинило істерику і гомеричний регіт  в іншого народного обранця – Борислава Берези. Він попросив на своїй сторінці повідомити Савченко, що вона знаходиться не в Страсбурзі, а в Брюсселі. А якщо і в цьому місті. То не на сесії ПАСЕ, а в Європарламенті. «Як кажуть в Одесі, це дві великі різниці. Нічого плутати будівлі і та організації.» - прокоментував повідомлення Савченко нардеп Береза.


За інформацією Борислава Берези, Сесія ПАРЄ буде з 23 по 27 квітня. А головне,  що просив депутат передати своїй колезі, то щоб надії Савченко пояснили, що немає Страсбурзького суду з прав людини. «І "Міжнародного" немає. Не існує такої інституції. Від слова зовсім! Є тільки Європейський суд з прав людини - ЄСПЛ. Хоча їй судячи з усього це байдуже - у неї своя атмосфера» - написав Береза. Користувачі мережі також прокоментували пост Савченко. Одні бажали їй вдачі, а інші відверто сміялися над неосвіченістю депутатки і цитували одну із заповідей - "не сотвори собі кумира".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини