"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відома українська співачка бореться за життя

Євгенія Власова, яка в 2009 році поборола онкологічне захворювання, знову на межі життя і смерті

За словами мами артистки, Галини Поплавської, донька зателефонувала їй на минулому тижні і поскаржилася на сильні болі в животі. Власову госпитализировал в клініку "Борис". Виявляється, після перенесеної операції у неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника. Відразу впоратися з проблемою лікарі не змогли. За останні 12 днів Євгенія Власова перенесла чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін.
Зараз лікарі обережні в прогнозах. Ще кілька днів Власова залишатиметься в реанімації, а потім очікується курс реабілітації. Мама співачки, повідомила, що за лікування вже заплатила майже 260 тис. грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25-30 тис. грн, а кошти в сім'ї закінчилися. "Спочатку я не хотіла публічно збирати для дочки гроші. Але розумію, що самій це все просто не витягнути. Своїх ресурсів у нас не залишилося. Женя рік тому пішла зі сцени, щоб підлікуватися. Ніде не виступала. Вклали заощадження у власну фірму. Але не встигла почати роботу - Женя потрапила в клініку. Ми не готувалися до такого розвитку подій. Звичайно, є кілька друзів, які вже надали допомогу. Але рахунки треба оплачувати щодня. Женю потрібно витягнути з цього стану, щоб вона жила ", - сказала Поплавська.

Колишній чоловік співачки, продюсер Дмитро Костюк, звернувся до громадськості з проханням допомогти Євгенії Власовій та розмістив на своїй сторінці в Фейсбук реквізити  банківської картки Галини Поплавської, куди можна перераховувати гроші на лікування артистки.
Джерело: https://www.obozrevatel.com/Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини