"Підтримати"
Новини
Всі новини

Фотографуватися з трупом рисі - погана прикмета для лісничих

У Закарпатті активно обговорюють ситуацію зі скандалом, пов'язаним з авторитетною людиною - депутатом Рахівської міськради Володимиром Кабалем, його сином і риссю на фотографіях.

Кілька днів тому вибухнувший у мережах скандал досяг аногея: фотографії бвтька і сина з убитою риссю викликали гнів зоозахисників і всіх небайдужих.

Однак зараз депутат наполягає, що ніякої рисі вони з сином не вбивали, а знайшли рись на дорозі ще років п'ять-шість тому. Там її, нібито, збив проїжджаючий автомобіль. А оскільки рись - тварина рідкісна, не змогли втриматися від спокуси сфотографуватися з "трофеєм". А потім звідкись з'явився Василь Шемота - керівник товариства мисливців і рибалок "Грінвуд", побив батька і сина і відібрав фотоапарат. Єгері вважають, що це помста Шемоти за те, що його батька намагалися затримати нещодавно за браконьєрство.

Сам Шемота стверджує, що фотоапарат він знайшов на землі 11 листопада і вирішив викласти в соцмережі фотографії, тому що поліції не довіряє. Район розділився на супротивників і прихильників двох "таборів" протистояння: всі знають, наскільки значуща тут фігура - лісничий, і наскільки багато від нього залежить.

Зараз йде розслідування, лісничий відсторонений від посади.

Сюжет вже і так тягне на повноцінний серіал, проте є всі підстави вважати, що встановити, коли були зроблені фотографії, при наявності фотоапарата, буде нескладно, задати питання лісничому, який володіє отелем "У Кабаля" і там є опудала звірів, звідки все ці звірі, - теж. Та й довести умисел Шемоти, якщо такий був, теж можливо. Для цього не потрібно навіть бути крутим техаським рейнджером, а просто мати повноваження.

Єдине на що хочеться сподіватися, що широкий резонанс цієї справи допоможе встановити істину. А ми потім вам про це розповімо. Але закарпатці прекрасно знають, як можуть закінчуватися в їх регіоні будь-які "розслідування". Тому всім ЗМІ варто тримати цю справу в полі зору.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме