"Підтримати"
Новини
Всі новини

Герой АТО Олександр Мамалуй - тепер суддя Верховного Суду України

Олександр Мамалуй, який з 2001 року служив суддею Харківського Господарського суду, а з 2014 по 2014 рік служив в АТО, отримав нову посаду: тепер він суддя Верховного суду України.

Олександр Мамалуй був призначений суддею Верховного Суду Указом Президента України від 10 листопада 2017 року. Він успішно пройшов конкурс на цю посаду.

З листопада 2001 року Мамалуй був суддею Господарського суду Харківської області. У перший день мобілізації - 18 березень 2014 року - призваний до лав Збройних сил України, де служив снайпером в 93-й ОМБ.

Брала участь у звільненні та подальшої обороні сіл Піски, Первомайське, Нетайлове, Опитне, Водяне, міста Авдіївка, в обороні Донецького аеропорту - тобто, завжди був на лінії вогню.

Після демобілізації знову повернувся на військову службу - в ДПС України, де був снайпером контрснайперскої групи відділення вогневих засобів мобільної прикордонної застави.

Демобілізований в липні 2016 року, після чого пройшов курси підготовки офіцерів запасу при Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Молодший лейтенант запасу. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Тих, хто знає Олександра, порадувала ця звістка: він не належить до людей, які готові виконувати "замовлення" заради збагачення, він будує державу Україна, а не власний добробут.

В якості радника голови Харківської ОДА Олександр Мамалуй сприяв розвитку територіальної оборони області і допомагав у співпраці з Міністерством оборони України.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини