"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сергій Лещенко прокоментував обшуки НАБУ і затримання сина Авакова

У соцмережах активно обговорюють сьогоднішні обшуки і затримання. Ось як прокоментував в Фейсбуці цю ситуацію народний депутат Сергій Лещенко.

"Син Авакова затриманий в Києві, тут же йому обиратимуть запобіжний захід. Тим часом обшуки в Харкові зриває Нацполіція і Нацгвардія, які приїхали за викликом про нібито заміноване приміщення. До будівлі НАБУ в Києві стягується Нацгвардія - моє джерело говорить, що там вже стоять два мікроавтобуси з нацгвардійцями, які ніяк не пояснюють свою появу тут.

Найцікавіше, що "ті самі" записи в кабінеті заступника міністра внутрішніх справ Чеботаря за участю сина Авакова, депутатів Котвицького і Дейдея, де обговорюють аферу з рюкзаками, були зроблені в результаті спецоперації Василя Пісного, близького соратника генпрокурора Луценко. Однак тільки завдяки НАБУ і небайдужим громадянам, які вилили запис в публічний доступ, ця історія не була похована в результаті кругової поруки української топ-корупції".

Соцмережа активно відгукнулася на цей запис в Фейсбуці: люди прекрасно розуміють, чим загрожує використання міністром МВС в особистих цілях Нацгвардії і поліції, які, виходить, вже перейшли в ранг "приватних".

Тим часом, МВС абсолютно офіційно розсістило на своєму сайті заяву, якою затверджує, що дії НАБУ є політично, а не юридично обґрунтованими. Навіть те, що вся ця неприваблива ситуація стосується саме сина міністра МВС, не похитнула силове відомство в рішучій впевненості, що це йде "підкоп" проти міністра-реформатора.

У соцмережах відзначають, що подібні корупційні скандали в будь-якій цивілізованій країні обов'язково привели б його до відставки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини