"Підтримати"
Новини
Всі новини

Купити квартиру і залишитися на вулиці - чим загрожує незаконне будівництвоНезаконні будівництва в Києві - явище, яке давно стало звичним. За даними серпня 2017 року у Києві зводиться 62 житлових будинки - без пакету дозвільних та інших документів.

Це відомості з міської інформаційно-аналітичної системи забезпечення містобудівної діяльності "Містобудівний кадастр Києва", хоча за різними даними, незаконних будівництв від 50 (комплекси) до 150 (будинки).

Що таке "незаконні житлові будинки"?

Це означає, що немає дозволу на дану земельну ділянку, немає правовстановлюючих документів на будівництво взагалі, немає згоди на зведення об'єкта від мешканців прилеглих будинків, об'єкт споруджується за рахунок зеленої зони або в наявності інше нецільове використання даної ділянки, порушена поверховість проти проектної в рахунок збільшення. Небажання забудовника показати документи на будівництво - теж ознака його незаконності. Ну і ще один, безпомилковий, метод розпізнавання незаконності будови - дешевизна квартир в престижному районі і елітному будинку. Такого просто не буває.

Чим це загрожує?

Тим, що будинок ніколи не буде введений в експлуатацію, не буде узаконений, а то і підлягатиме знесенню, незважаючи на вкладені кошти, в тому числі і покупця квартири. Тяжби в цьому випадку тривають роками, а гроші люди так і не можуть повернути.

У столиці триває бум незаконних будівництв. І тим не менше, первинний дозвіл хтось же давав? На кому замикається ланцюжок?Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини