"Підтримати"
Новини
Всі новини

Спільні навчання - підготовка до атаки на Україну чи початок окупації Білорусі?


Росія навмисно збирається почати спільні навчання з Білоруссю на території Білорусі в прикордонних з Україною районах в дні святкування незалежності України - 21-25 серпня. Провокаційне брязкання зброєю - так можна назвати ці навчання.

Сьогодні, 15 серпня, в Білорусь почав заходити військовий контингент, який відправлений з Росії на "навчання".

"Для створення реальної обстановки і відпрацювання практичних дій сил і засобів тилового і технічного забезпечення під час навчання, в якості військ позначення з 15 серпня прибувають військові частини і підрозділи зі складу російської частини регіонального угруповання військ (сил)", - йдеться в повідомленні прес- служби міністерства оборони Білорусі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко неодноразово переконував Україну в тому, що його країна не буде вести жодних воєнних дій проти України. Про такі ж дії з боку "союзних" військ він не згадував.

Передбачається, що після навчань російські війська покинуть Білорусь. Проте, в ситуації, що склалася, дії Росії в Білорусі вказують, що ні виключений варіант, що російські війська залишаться на території сусідньої країни для залякування України. При цьому Білорусі слід враховувати, що це буде означати початок повної окупації Білорусі Росією. Фактично, захоплення вже почалося.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини