"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Естонії прямо під час концерту на сцені помер український музикантВ Естонії 4 серпня, прямо під час концерту на фестивалі "Серпневий блюз", помер відомий український музикант і художник - соліст групи Ivan Blues & Friends Іван Денисенко (сценічне ім'я - Іван БЛЮZ).

Про це написала в Фейсбуці його сестра Валентина Денисенко.

"Івана більше немає. Його серце зупинилося на концерті. Велике прохання поки не турбувати сім'ю. Зрозумійте нас правильно", - зазначила вона.

Іван Денисенко - дуже неординарний музикант і художник.

Ось що повідомило естонське видання Elu24.

"Іван встиг дограти сет, після чого йому стало погано. На місце викликали швидку, медики робили йому масаж серця кілька десятків хвилин", - розповів організатор фестивалю Індрек Дітманн.

Іван Денисенко страждав акромегалією. Причиною захворювання стала доброякісна пухлина мозку. Акромегалія - це захворювання, пов'язане з порушенням функції передньої долі гіпофіза, яке супроводжується збільшенням кистей, стоп, черепа, особливо його лицьової частини. Вона виникає зазвичай після завершення росту організму і триває багато років.

Очевидець події розповів, що Денисенко стало погано під час виступу. Він закінчив співати, потім почався музичний програш, і музикант впав навзнак. На сцену вийшов конферансьє Ян Ууспильд, який запитав, чи є серед публіки лікар.

Іван Денисенко - відомий український художник і діяч культури. Його музичний шлях почався паралельно з вивченням мистецтва в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. В університеті швидко оцінили його глибокий бас і запросили співати в відому на всю країну народну хорову капелу "Золоті ворота". Там Іван подружився з людьми, які познайомили його з блюзом, і з якими він пізніше створив музичну групу.

Перший концерт групи Ivan Blues & Friends відбувся 31 грудня 2007 року в київському барі Rag-Time. Після цього група регулярно виступали в клубах і концертних залах по всій країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини