"Підтримати"
Новини
Всі новини

Китайська компанія реконструює трасу «Одеса-Миколаїв-Херсон»


Державне агентство автомобільних доріг України "Укравтодор" підписав з китайською компанією CRBC меморандум про співпрацю в питанні реалізації проекту реконструкції дороги М-14/Е-58 «Одеса-Миколаїв-Херсон».

Про це йдеться в повідомленні "Укравтодору".

Повідомляється, що проект реконструкції дороги передбачає розширення траси до 4 смуг і створення об'їзду Миколаєва. Загальна протяжність дороги складе близько 200 км.

"Реконструйована дорога М-14/Е-58 зв'яже найбільші порти України - Одесу, Миколаїв, Херсон, на частку яких припадає до 80% всіх вантажів країни...За попередніми розрахунками, будівництво цієї дороги може стимулювати зростання ВВП України на 1,5-2%", - зазначив керівник "Укравтодору" Славомір Новак.

Меморандум про співпрацю передбачає підготовку техніко-економічного обґрунтування та створення проектних рішень щодо реконструкції дороги М-14/Е-58. Після завершення цього етапу можливе підписання угоди про надання кредиту для реалізації цього проекту одним із державних банків КНР і залучення для виконання робіт провідних компаній світу.

За матеріалами: www.rbc.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини