"Підтримати"
Новини
Всі новини

З СТБ йде ще один голова ТОПерехід Олексія Гладушевского на «Новий канал», природно, не міг не спричинити за собою деякі кадрові зміни на СТБ. Але проекти «Зважені та щасливі» і «Топ-модель по-українськи», яке створює поки ще очолюване Гладушевским ТО №7, він доведе самостійно.

«Ми вже відзняли більшу частину осіннього сезону «Зважених та щасливих» і «Топ-моделі по-українськи», – розповідає Олексій. – Я запускав ці проекти, тому я і буду їх приймати. До серпня закінчаться всі знімальні процеси, тому ніяких складнощів у зв'язку з новою посадою це не викличе. Мені непросто залишати СТБ, але я дуже радий і вдячний «Новому каналу» за таку пропозицію».
А от рішення про те, хто очолить ТО №7, ще не прийнято.

У той же час, осиротіє ще одне СТБшне ТО – ТО №10, створює шоу «Все буде добре», «Все буде смачно!», і проект «Добрий знак»: його голова Дмитро Кицай переходить в StarLightFilms на позицію креативного продюсера.

«Моє рішення формувалося давно, оскільки мені завжди подобалися серіали, – зізнається Дмитро. – І керівництво знало про це. Директор StarLightFilms Максим Литвинов запропонував приєднатися до них в якості креативного продюсера, і я погодився. Це для мене це нова сфера і в якійсь мірі більш важка. На даний момент я займаюся проектом «Коли ми вдома» і розробляю формати власних серіалів для каналів групи».

ТО №10 замість Кицая очолить керівник проекту «Топ-модель по-українськи» Андрій Оленич. І тепер крім «Все буде добре», «Все буде смачно!» та проекту «Добрий знак» об'єднання буде виробляти ще й «Топ-модель по-українськи».

Керівником проекту стане його головний режисер Олена Звірик.
До речі, заміну Олені зараз шукають:

За матеріалами: mediananny.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини