"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Маріуполі цілком безпечно проводити футбольні матчі - Павелко


Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко заявив, що в Маріуполі безпечно проводити футбольні матчі.

Про це він повідомив в коментарі, опублікованому на сайті Федерации, присвяченому проведенню домашніх матчів новачка Прем'єр-ліги ФК "Маріуполь".

"Я впевнений, насамперед, у тому, що Маріуполь – мирне українське місто, яке заслуговує великого футболу. Місцева влада і поліція вже надали всі необхідні гарантії. Переважна більшість клубів не висловило ніяких сумнівів в тому, чи їхати в Маріуполь. Але якщо хтось занадто хвилюється про особисту безпеку, я готовий розділити ризики і поїхати в автобусі разом. Якщо треба переконати когось власним прикладом, я це, безумовно, зроблю, від своїх слів ніколи не відмовляюся", – заявив Павелко.

Він зазначив, що терористична загроза зараз є в усьому світі – і в Лондоні, і в Каїрі, і в Джакарті, і в Брюсселі.

"ФФУ не компетентна гарантувати безпеку учасників і глядачів, її гарантують відповідні силові органи. Це питання дотримання порядку: є гарантії безпеки, є регламент змагань – треба його дотримуватися. А в разі повідомлень про потенційну загрозу, будь-яка подія обов'язково скасують, то футбольний поєдинок, то концерт", - підкреслив Павелко.

Крім того, президент ФФУ спростував заяви топ-менеджерів деяких футбольних клубів про те, що клубний автобус нібито є "яскравою мішенню для бойовиків".

"Нагадаю, що рік тому в Маріуполі відбувся сольний концерт "Океану Ельзи" на чолі з одним з найбільш відомих патріотів України – Святославом Вакарчуком. Прийшов повний стадіон – жодного інциденту! Чи "Океан Ельзи" – менш приваблива мішень для російських терористів, ніж будь-футбольний клуб України? Багато наших хлопців загинуло заради миру, який зараз панує в Маріуполі. Футбол – це ознака мирного життя. Ми повинні підтримати жителів міста, на їх частку останні роки випало багато труднощів. Днями в Краматорську розмовляв з нашими бійцями, серед них багато шанувальників футболу – вони обурені тим, що дехто відмовляється грати в Маріуполі", - заявив він.

Павелко зазначив, що, незважаючи на ситуацію на сході України, Маріуполь вже давно довів, що є абсолютно безпечним містом, який здатний приймати футбольні першості.

"Весь останній рік у Маріуполі грали клуби Першої ліги з усієї країни – від Стрия до Краматорська, від Києва до Миколаєва. Більш того, в травні 2016 року в Маріуполі грала друга команда одного з клубів, який тоді не боявся терористів, а зараз боїться – і клубний автобус теж без проблем доїхав в обидві сторони. Це абсолютно штучно створена проблема. Я закликаю клуби ще раз переглянути всі гарантії безпеки, які їм надані, і прийняти єдине вірне рішення – у відповідності з розкладом матчів приїхати в Маріуполь і подарувати місту свято футболу", – додав Павелко.

За матеріалами: mignews.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме