"Підтримати"
Новини
Всі новини

Туреччина закінчує будівництво стіни на кордоні з Сирією, на черзі - Іран та Ірак


Туреччина відгороджується від сусідів: майже закінчивши будівництво стіни на кордоні з Сирією, країна приступає до зведення огорожі на сході, на кордоні з Іраном.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на nat-geo.ru

Про закінчення робіт з будівництва стіни на турецько-сирійському кордоні розповів міністр оборони Туреччини Фікрі Ішик. За його словами, загородження допоможе зупинити проникнення в країну бойовиків з екстремістських організацій «Ісламська держава» і Робочої партії Курдистану (РПК). Обидва угруповання відомі терористичними атаками, які забирають людські життя.

Протяжність турецько-сирійського кордону становить 828 км. Зараз стіна тягнеться на 700 км, але ділянка буде завершена в найближчі місяці. Безпеку також допоможуть забезпечити потужні системи освітлення, камери відеоспостереження, датчики руху. Для відстеження переміщень будуть задіяні і дрони.

На наступному етапі самозахисту Туреччина відгородиться від Ірану. Роботи зі зведення цієї стіни вже почалися, а потім прийде час будівництва на ділянці між Туреччиною та Іраком. Крім того, міністр заявив про плани звести стіни по всьому периметру країни, але зі зрозумілих причин паркани на кордонах з Болгарією, Грецією, Вірменією і Грузією не є настільки ж пріоритетними.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме