"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Кривому Розі батьки підозрюються у спаленні тіла своєї прийомної доньки

В Кривом Роге родители подозреваются в сожжении тела своей приемной дочери
Стало відомо, що у суботу, 3 червня, прийомні батьки Тетяна та Юрій Кудрявцеви повідомили в поліцію про зникнення шестирічної прийомної дочки Аміни Менго.

За словами Кудрявцевих, сім'я їхала в автомобілі на вокзал, по дорозі дівчинка попросилася в туалет, машину зупинили, а потім дорослі не переконалися в тому, що дитина повернулася в автомобіль і поїхали. Пропажу дитини виявили вже на вокзалі.
Однак, як з'ясувалося, поліція розглядає іншу версію зникнення дитини.

Джерело в правоохоронних органах повідомляє, що приймальний батько дитини зізнався в тому, що вони з дружиною намагалися позбутися трупа Аміни, яка нібито померла уві сні після прийняття гормонального препарату, прописаного їй у зв'язку з генетичним захворюванням, що гальмує зростання. Прийомні батьки пішли на такий крок, щоб уникнути проблем з органами опіки.

За даними джерела, прийомні батьки спочатку намагалися спалити тіло дитини в тазі, а потім втопили останки у водоймі в Миколаївській області.

За неофіційною інформацією, останки вже виявлено водолазами та передані на експертизу.

У правоохоронних органах поки офіційно не коментують цю інформацію, посилаючись на таємницю слідства. Однак відомо, що в будинку Кудрявцевих вже проводили слідчі дії і виявили ємність, в якій вони спалювали тіло дитини.

За матеріалами: dnepr24.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини