"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні ввели заборону на проїзд фур у жаркі дніЗ 1 червня в Україні ввели в дію обмеження на рух вантажівок масою більше 24 тонн по дорогах загального користування при температурі вище 28ºC.

Про це повідомляє "Укравтодор". 

Заборона буде діяти все літо з 10:00 до 22:00.

"З початку літа рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь при температурі повітря +28ºС і вище заборонено всіма українськими автомобільними дорогами державного значення", - йдеться в повідомленні компанії.

В основному ці заходи необхідні для того, щоб зберегти українські дороги. Так як при високій температурі і великій вазі вантажу відбуваються значні руйнування асфальтобетонних покриттів. В результаті на дорогах утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації.

Загальний обсяг збитків за недотримання цих правил вантажоперевізниками щорічно становить близько 2,5-3 млрд грн.

Для тимчасової стоянки вантажівок вздовж доріг підготовлено більше 800 майданчиків.

Нагадаємо, 21 жовтня 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 869, яким заборонив рух автомобільними дорогами загального користування державного значення вантажівок загальною вагою понад 40 тонн. А на дорогах місцевого значення - з навантаженням на вісь більше 7 або фактичною масою більше 24 тонн.

В Укравтодорі кажуть, що зараз для контролю проїзду вантажівок на дорогах працюють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та Національної поліції із залученням 33 пунктів габаритно-вагового контролю.

"Якщо при зважуванні важкоатлетів виявляють порушення, то на водія накладається штраф у розмірі 40 неоподатковуваних податком мінімумів громадян, а на перевізника - 100 неоподатковуваних мінімумів підприємців", - пояснюють у прес-службі.

За матеріалами: www.abcnews.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини