"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Луцьку мешканці перетворили квартиру в голубник і жахливий "розплідник" тарганів

В одній з луцьких багатоповерхівок місцеві мешканки - мати з дочкою тримають у своїй квартирі десяток голубів, яким дозволяють вити гнізда прямо на ліжку. Крім того, житло просто кишить тарганами.

Про це йдеться в сюжеті програми "Вікна" на телеканалі СТБ.

Сусіди з цією бідою борються як можуть. Місяць тому, коли таргани з квартири 31-річної Наталії влаштовували напади на квартири сусідів, вони викликали поліцію та телебачення. Після візиту поліції та складання адмінпротоколу Наталія випустила частину голубів.


Сусіди роками писали в СЕС, але санепідеміологи не мають права втручатися в чуже житло, щоб труїти комах.

"Нас, мешканців другого під'їзду, спіткала велика антисанітарна біда. Валентина зі своєю донькою ведуть аморальний спосіб життя", - скаржаться вони.

Представник ЖЕКу також заявляє, що наводити порядок в квартирах - не їх обов'язок. У ЖЕКу більше стурбовані тим, як стягнути з Наталі борг у 50 тис. гривень за комунальні послуги.

У муніципальній поліції чекають висновку лікарів, чи є Наталя психічно здоровою. Однак визнають, що провести психічне обстеження і пролікувати навіть відверто неадекватного сусіда не так вже просто. За законом, якщо людина не уявляє видимої загрози для оточуючих і сама відмовляється від психіатричної допомоги, змусити її лікуватися ніхто не має права.

"В Україні існує презумпція психічного здоров'я. Будь-яка людина не може вважатися психічно хворою до тих пір, поки це не доведено. Тобто, вона вважається здоровою за визначенням", - прокоментував ситуацію лікар-психіатр Дмитро Лебедєв.

До Наталії за викликом муніципальної поліції приїхала служба труїти тарганів. Вона їх на поріг не пустила. Також не відкрила двері і психіатрам. Сусіди впевнені, що Наталку та її матір лікарі визнають осудною, незважаючи на асоціальний спосіб життя. Інших варіантів окрім примусового виселення сусідок вони розглядати не хочуть.

За матеріалами: www.obozrevatel.com


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини