"Підтримати"
Новини
Всі новини

Які вулиці перекриють у Києві у зв'язку з "Євробаченням"?


З 25 квітня центр Києва і лівий берег столиці почали перекривати для транспортних засобів. Рух по ряду вулиць буде заборонено у зв'язку з проведенням пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Про це заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, передає Infokava.com з посиланням на autocentre.ua

Зокрема, з 24.00 25 квітня по 24.00 18 травня буде обмежено рух транспортних засобів в обох напрямках: на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської) і на вул. Прорізній (від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик). Крім того, заборонять рух пішоходів на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізній нижньою частиною тротуару на непарній стороні вул. Хрещатик).

Крім того, з 24.00 30 квітня до 23.00 14 травня обмежать рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях Микільсько-Слобідській в обох напрямах (від вул. Панельної до вул. Митрополита Андрея Шептицького) та Митрополита Андрія Шептицького (від вул. Микільсько-Слобідської до вул. Раїси Окіпної).

З 24.00 6 травня до 24.00 7 травня буде заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів на вул. Михайла Грушевського (в обох напрямках від Паркової дороги до вул. Івана Мазепи), а 7 травня з 13.00 до 24.00 обмежать рух транспортних засобів і пішоходів в обох напрямках на Парковій дорозі (від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного) і на Петровській алеї (від Європейської площі до Паркової дороги).

Також 7 травня з 13.00 до 24.00 буде обмежено рух транспортних засобів в обох напрямках на вул. Михайла Грушевського (від Європейської площі до Паркової дороги.

З 24.00 6 травня до 24.00 7 травня в рамках проведення церемонії відкриття «Євробачення-2017» вносяться тимчасові обмеження руху в обох напрямках на вул. Інститутській (від вул. Ольгинської до пер. Кріпосного), вул. Садової (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського), вул. Липській (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського) та вул. Шовковичній (від вул. Інститутської до вул. Михайла Грушевського).


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме