"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Запоріжжі з'явиться сучасний багатофункціональний парк відпочинку


У Запоріжжі пройшов конкурс на визначення кращої проектної пропозиції щодо реконструкції Центрального парку культури і відпочинку "Дубовий гай". Переможцем став Київський інститут "Міськцівільпроект".

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на abcnews.com.ua

Проект-переможець підкорив журі цікавими формами, сучасними рішеннями, матеріалами і дизайном. Він передбачає об'єднання парку з річковим портом, а сполучним елементом виступить нова набережна Дніпра.

"Міськцівільпроект" був єдиною компанією, яка врахувала в конкурсному проекті реконструкцію набережної зони, в яку входять центральна площа, прогулянкова алея, місце для посадки на катер, тераси для відпочинку, фудкорты, Мафи і пірс. Перевагою проекту журі відзначило можливість отримати повноцінний доступ до Дніпра.

В генплані парку виділені зони для різних варіантів відпочинку: активного і тихого, плюс зони розваг. Також був проведений аналіз зелених насаджень, за результатами якого були внесені пропозиції щодо реконструкції озеленення.

За словами директора Інституту "Міськцівільпроект" Андрія Ковальчука, при розробці конкурсного проекту архітектори керувалися ідеєю створення багатофункціонального парку, де можна відпочивати не тільки в теплу пору року."Проект передбачає міське простір, в якому буде поєднуватися і гарне озеленення, і можливість для відпочинку і розваг всієї родини", − зазначив Ковальчук.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме