"Підтримати"
Новини
Всі новини

Samsung обіцяє повернути в продаж Galaxy Note7


Компанія Samsung заявила про намір відновити продажу планшетофонів Galaxy Note7, виробництво і продаж яких були зупинені в минулому році через ризик загоряння акумулятора.

Як повідомляється в пресс-релізі виробника, відкликані пристрої будуть продаватися як відновлені або видаватися в оренду — там, де це можливо".

В Samsung пообіцяли обговорити ініціативу "з регулюючими органами та операторами". При цьому компанія пообіцяла доручити компаніям, які "спеціалізуються на таких послугах, відкріпити компоненти, такі як напівпровідники і модулі камери". Коли відновлені Note7 повернуться в продаж, не уточнюється. Очікується, що фаблети можна буде купити в США або Європі — можливо, апарати можна буде купити тільки в країнах, що розвиваються.

Про плани Samsung повернути в продаж "виправлені" Galaxy Note7 повідомлялося в лютому. Як очікується, ключові компоненти Note7 залишаться тими ж, але самі гаджети будуть "одягнені" в нові корпуси. Ємність батарей знизять з 3500 до приблизно 3000-3200 мА*ч. Продавати фаблети з позначкою "як нові" будуть в Індії, В'єтнамі та на інших ринках, що розвиваються. Реліз "виправлених" Note7 намічений на кінець травня — початок червня.

Продажу відремонтованих планештофонов допоможуть Samsung вирішити відразу кілька проблем. По-перше, компанія зможе позбутися від складських запасів Note7, яких налічується близько 2,5 мільйона штук, і тим самим мінімізувати збитки від відкликання та обміну оригінальних пристроїв. По-друге, перезапуск Note7 дозволить Samsung уникнути великого штрафу за заподіяння шкоди екології.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини