"Підтримати"
Новини
Всі новини

В одному з ужгородських сіл, дорога, яку жителі ремонтували за свій рахунок, після зими виглядає ідеальноюУ селі Велика Добронь, яке знаходиться в Ужгородському районі, стан доріг після зими виглядає ідеальним. Місцеві жителі відремонтували сільські дороги самостійно. Натомість, центральна дорога села, яку час від часу ремонтують дорожники, після зими перетворюється у бездоріжжя.

Минулої осені селяни Великої Доброні, що на Ужгородщині під самісіньким кордоном з ЄС, вирішили не чекати на допомогу від державних структур, а самі заасфальтували 6 другорядних вулиць села.

На початку вересня 2016 ініціатива місцевих стала топ-темою провідних ЗМІ країни. Адже селяни не просто самоорганізувалися, а й зробили капітальний ремонт дороги утричі дешевше, ніж якщо б це робив автодор. Про усе це готували розповіли більшість ЗМІ України та Угорщини.

Кошти на ремонт дорожнього покриття вулиць села жтелі Великої Доброні збирали власними силами. Допомагали місцевим фінансово й колишні жителі села, які зараз проживають закордоном в Угорщині, Німеччині та США.

Зробивши капітальний ремонт дорожнього покритя вулиць місцеві довели, що 130-150 грн на квадратний метр достатньо для якісного покриття асфальтом у 4-5 см.

Ось так виглядають відремонтовані вулиці Великої Доброні після зими.
А ось так після зими виглядає центральна вулиця села, де минулоріч робив ямковий ремонт автодор. Після зими дорога "вкрита" ямами.
Як розповів у коментарі Mukachevo.net сільський голова Іван Попка, місцеві жителі планують продовжити асфалтувати другорядні вулиці села, але питання стоїть у коштах.

- Незаасфальтованими залишились ще 7 вулиць села. Громада потроху збирає кошти. Вже є гроші на ремонт однієї вулиці,
- уточнює голова.

За матеріалами: www.mukachevo.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме