"Підтримати"
Новини
Всі новини

Головні викрадачі вашої життєвої енергії


У кожної людини є свій енергетичний запас, завдяки якому ми знаходимо сили працювати, радіти життю, виховувати дітей, прагнути до успіху і любити. Але деякі не знають як використовувати його раціонально і зберігати свою енергію.

Чому ми втрачаємо життєву енергію і як себе від цього захистити?

Є 5 важливих "викрадачів" життєвої енергії:

1. Балачки.

Безглузді розмови забирають дорогоцінний час і зводять до мінімуму продуктивність праці. У житті трапляється те ж саме. Щоб даремно не витрачати життєвий запас енергії відмовтеся від суперечок і постарайтеся менше даремно базікати.


2. Негативні емоції.

Дратівливість, депресивні думки, самобичування, гнів, лють і недовірливість – забирають нашу енергію. Якщо відчуваєте спалах гніву – негайно вживайте заходів, контролюйте негативні емоції, тільки так ви зможете зберегти життєву енергію.

3. Робота, яка не приносить задоволення.

Подібна праця не приносить нікому користі і радості: з'являється слабкість, мета не досягнута, енергія витікає, а щастя немає. Подумайте, що вам приємно займатися, що ви любите робити? Може вам варто перекваліфікуватися і поміняти роботу?

4. Страх критики.

Думки про те, що про вас скажуть люди, забирають енергію і життєві сили. На думку сторонніх потрібно ставитися дещо простіше, не сприймати критичні висловлювання на свій рахунок. Критика не мотивує на успіх, а тільки додає проблем і пригнічує.

5. Енергетичні вампіри.

Розмови з окремими особистостями приносять моральне спустошення і викликають занепад сил. Спробуйте зменшити контакт з такими людьми, а якщо немає такої можливості, використовуйте психологічні прийоми захисту.

За матеріалами: psychology-age

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини