"Підтримати"
Новини
Всі новини

Спортсменка з України перемогла на міжнародному турнірі з дзюдо

Українська дзюдоїстка, 16-річна Дарина Білодід виграла міжнародний турнір Еигореап Judo Open Women, який проходив в столиці Чехії Празі.

У фіналі вагової категорії 48+ кг українка виявилася сильнішою іспанки Синто Гарсії Меса

Всього на шляху до титулу Білодід перемогла у п'яти поєдинках. У вересні 2016 року дівчина перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи, де її суперницями були спортсменки на 3-4 роки старше.

Ще одна українка Анастасія Сапсай вийшла в бронзовий фінал у ваговій категорії 78+ кг, де зуміла вирвати медаль у боротьбі з представницею Угорщини Мерседес Шигетвари.

Відзначимо, що в польському місті Катовіце завершився Відкритий континентальний Кубок Європи з дзюдо серед чоловіків, на якому представники України виграли три медалі. У категорії до 66 кг чемпіоном став представник Києва Богдан Ядов, який у фіналі виявився сильнішим ще одного представника України - Геворга Хачатряна з Дніпра.

Бронзову нагороду в Польщі зміг виграти львів'янин Сергій Дребот, який змагався у категорії до 73 кг.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.