"Підтримати"
Новини
Всі новини

Китаянка народила трійнят з інтервалом в шість днів


Мешканка міста Ічан (провінція Хубей, Центральний Китай) вийшла заміж в 2012 році, але у них з чоловіком не виходило зачати дитину природним шляхом. Жінка на ім'я Чен пройшла курс лікування від безпліддя в одній з клінік міста Ухань, і в серпні 2016 року завагітніла трійнею, повідомляє агентство China News Service.

Діти повинні були з'явитися на світ у травні 2017 року, однак 21 лютого у Чен почалися перейми, і о другій години дня вона народила хлопчика вагою 1440 грамів. Проте потім перейми припинилися, і лікарі вирішили спробувати зберегти вагітність, залишивши двох дівчаток-близнюків у матці. Вагітність вдалося продовжити ще на шість днів, і дівчатка з'явилися на світ увечері 27 лютого.

Акушер-гінеколог, який приймав у Чен пологи, підтвердила, що це перший подібний випадок в її практиці. Лікар пояснила, що відкласти народження дівчаток виявилося можливим тому, що Чен була вагітна так званої дизиготною трійнею, тобто у брата і сестер були окремі «кімнати» – хлопчик розвивався у своїй плодовій оболонці, а обидві дівчатка – у своїй.

У всіх новонароджених дуже низька вага і вони знаходяться в палаті інтенсивної терапії. А їхня мама поки перебуває в розгубленості.

«Коли я не могла завагітніти, я так мріяла про дитину. А тепер у мене їх троє, і я не знаю, що робити»
, – наводить слова Чен агентство.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини