"Підтримати"
Новини
Всі новини

Безпілотний електрокар DevBot розбився в першій же гонці


В Буенос-Айресі відбувся черговий етап перегонів електромобілів класу «Формула Е», в якому вперше взяли участь два безпілотних боліда DevBot.

У класі автогонок «Формула E» беруть участь боліди на електротязі з відкритими колесами. Міжнародна автомобільна федерація (FIA) зареєструвала «Електроформулу» з метою створення своєрідного полігону для дослідження і розробок електричних транспортних засобів, а також їх впровадження в автомобільний спорт. У минулому році в рамках «Формули Е» була створена гоночна серія RoboRace — перші в світі безпілотні автогонки.

Мета нового безпілотного класу — демонстрація можливостей штучного інтелекту і робототехніки у високотехнологічному автоспорті. Організатори особливо підкреслюють, що серія RoboRace стане найбезпечнішою в історії автогонок, оскільки вперше за кермом болідів не буде водіїв. Перший заїзд пари безпілотних болідів DevBot відбувся в столиці Аргентини і показав, що електрокари поки не готові брати участь у перегонах самостійно.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на popmech.ru

Безпілотний прототип під назвою DevBot 2 потрапив в аварію, врізавшись в огорожу траси на швидкості близько 180 км/ч. Причиною аварії став занадто агресивний маневр електроболида в повороті, через що він втратив зчеплення з дорожнім покриттям. У підсумку перемога дісталася прототипу під назвою DevBot 1. Звичайно, в будь-якій гонці важко повністю уникнути аварій, але організатори RoboRace спробують зробити для цього все можливе.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме