"Підтримати"
Новини
Всі новини

Іспанка у 64 роки народила здорових близнюків


Хлопчик і дівчинка з'явилися на світ за допомогою кесаревого розтину в одній з лікарень міста Бургос на півночі Іспанії. Вага хлопчика при народженні склала 2,4 кілограма, а дівчинки – 2,2 кілограма. За словами лікарів, у обох дітей чудове здоров'я. Зараз і малюки, і мати почуваються добре.

Як повідомляє газета El Pais, близнюки були зачаті за допомогою ЕКЗ, причому процедуру жінка, яка фігурує в ЗМІ під ініціалами M. I. A, пройшла в США. Близнюки – не перші діти жінки. У 64-річної M. I. A є шестирічна дочка, яку, проте, у неї забрали соціальні служби. Дівчинку передали під опіку, бо вона, за словами соціальних працівників, не ходила в школу, була ізольована від однолітків, ходила брудна і погано одягнена. Якою буде доля близнят, поки не відомо.

Випадки успішного виношування вагітності та народження здорових дітей жінками у віці старше 60 відзначені в останні роки і в інших країнах світу. Так, у 2015 році відразу чотирьох близнюків народила 65-річна мешканка Німеччини, а у квітні 2016 року первістка народила 70-річна мешканка Індії Далджиндер Каур.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини