"Підтримати"
Новини
Всі новини

Американка не розлучається зі штангою на дев'ятому місяці вагітності


Лорен Ферріс активно тренується вже п'ять років. Зараз вона чекає свого другого сина, який повинен з'явитися на світ 25 лютого, і продовжує тренування, що включають підйом штанги, незважаючи на наближення пологів.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на deti.mail.ru

Точно так само Лорен вела себе і в першу вагітність. Вона впевнена, що саме заняття фітнесом «винні» в нетривалих, легких пологах і швидкому відновленні після них.Лорен сподівається, що так само «на ура» пройдуть і другі пологи, тому продовжує регулярно відвідувати спортзал.

«Мене надихає на заняття моя акушерка, – розповіла Лорен в інтерв'ю The Huffington Post. – Я майже нічого не міняю в розкладі тренувань. Дещо від чого, наприклад від присідань і підйому особливо великої ваги, я зараз все ж таки відмовилася, але в іншому тренуюся, як раніше».


Зараз старшому синові Лорен і її чоловіка Гаррета – Коннору – два роки, і батьки часто беруть малюка з собою в спортзал. Хлопчик бере активну участь у тренуваннях, у нього навіть є власні пластикові гантелі.

Подруга жінки, професійний фотограф Джоенн Марреро, зробила фотосесію з Лорен і виклала фотографії в свій Facebook. У коментарях до чорно-білих знімків, що демонструють незвичайну силу і впевненість майбутньої мами, в основному звучать слова захоплення і підтримки.

Лорен каже, що взявши участь у фотосесії, хотіла надихнути і інших жінок продовжувати займатися спортом під час вагітності.«Я сподіваюся, що фотографії продемонструють всім – вагітність не заважає жінкам залишатися сильними і здатними на багато чого!»

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме