"Підтримати"
Новини
Всі новини

Херсонського підлітка засудили до п'яти років в'язниці за вбивство матері


У Херсоні син-школяр убив матір за те, що та перетворила його життя на справжнє пекло. Коли дитині було всього чотири роки, його мати розійшлася з батьком, і всю злість за руйнування сім'ї перенесла на його сина.

Хлопчик постійно ходив голодним, бо не мав доступу до продуктів – вся їжа зберігалася в холодильнику, який стояв не на кухні, а в кімнаті матері, яка замикалася на ключ. Якщо дитина приходила з вулиці в брудному одязі, його за це били, а одяг або рвали, або викидали з балкона. В кімнаті у хлопчика не було світла, а жив він без стола і ліжка.

Ключ від вхідних дверей в квартиру жінка йому теж не давала – часто сина додому вона просто не пускала, і він змушений був поневірятися по вулицях ночами, добуваючи засоби «на поїсти» дрібними крадіжками всякої всячини з машин, і продажем краденого задешево. В інші дні хлопчик заробляв тим, що косив і продавав очерет. Втім, на виручені гроші дитина часом не купувала їжу для себе, а коробки цукерок і шоколад для матері, мріючи умилостивити її солодкими підношеннями. Мати цукерки брала, і на короткий час переставала тиранити сина, проте потім все починалося спочатку. Таке нестерпне життя тривало десять років.

Одного разу дев'ятикласник прийшов додому голодним, і попросив матір погодувати його. У відповідь матір, яка знову виявилася не в дусі, замахнулася на нього кухонним ножем. І це поклало межу довготерпіння «сімейного мученика». Підліток цей ніж вихопив з рук кривдниці, і не тямлячи себе, кинувся на неї. Завдав вісімнадцять ударів, і отямився лише тоді, коли мати впала замертво. Ридаючи, малолітній вбивця виніс тіло жінки на берег річки Вірьовчиної, і там з допомогою знайомого закопав. Поліція злочин швидко розкрила, проте суд знайшов у ньому цілий ряд пом'якшуючих обставин.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на kherson.net.ua

Оскільки і сестра вбитої, і багато знайомих, які бували у неї вдома, підтвердили, що життя дитини була ой яким несолодким, Херсонський міський суд визнав – жінка до сина «демонстративно проявляла зневагу і зарозуміле ставлення». А той вчинив злочин у стані сильного душевного хвилювання». Тому за вбивство та крадіжки підлітка засудили до п'яти років позбавлення волі. Але винесення вироку він чекав у камері слідчого ізолятора, а там день арешту зараховується за два, вже через пару років засуджений вийде на свободу. От тільки там його ніхто не чекає.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини