"Підтримати"
Новини
Всі новини

Цей простий тест допоможе перевірити, яка частина мозку у Вас найбільш активна

Этот простой тест поможет проверить, какая часть мозга у Вас наиболее активна

Як визначити, яка півкуля мозку у вас більш активно розвинена? Все дуже просто. Подивіться, в яку сторону відбувається обертання дівчини і ...Якщо Ви бачите, що дівчина обертається за годинниковою стрілкою, передбачається, що Ваша права півкуля мозку більш розвинена.
Якщо бачите обертання проти годинникової стрілки — ліва.

Частіше люди бачать, що дівчина обертається проти годинникової стрілки. Отже, ці люди найбільше використовують ліву частину мозку.

Але зосередившись, Ви зможете змінити напрямок руху дівчини.

Автором цієї картинки є японський дизайнер Nobuyuki Kayahara.

Цікаво, що кілька десятиліть тому, правій півкулі мозку особливого значення не надавали. Прийнято було вважати, що воно в деякому роді безглузда. Однак з часом, вчені зробили висновок, що права півкуля мозку людини дуже важлива для розвитку творчої особистості.Для тих, хто не може поглядом змінити напрямок обертання танцівниці нижче розташовані 3 картинки. Коротко глянувши на ліву або праву картинку, Ви без праці зможете змінити напрямок руху на центральній картинці.Цей простий тест допоможе Вам перевірити яка частина мозку у Вас найбільш активна.

Ліва півкуля мозку.

Обробляється вербальна інформація. Ліва півкуля відповідає за мовні здібності, контролює мову, здатності до письма та читання. Використовуючи саме ліву півкулю мозку людина запам'ятовує факти, дати, імена і контролює їх написання. Ліва півкуля мозку аналізує всі факти, відповідає за аналіз і логіку. Математичні символи та числа розпізнаються також лівою півкулею. Інформація обробляється послідовно.

Права півкуля мозку.

Обробляється невербальна інформація. Права півкуля мозку людини обробляє інформацію, що виражається не в словах, а в образах і символах. Використовуючи праву півкулю людина здатна фантазувати і мріяти, вигадувати історії. Права півкуля мозку відповідає за здібності до образотворчого мистецтва та музики. Права півкуля одночасно обробляє багато різної інформації. Вона дає можливість розглядати все в цілому, не вдаючись до аналізу.

За матеріалами:fishki.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини