"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відвертий телепроект "Давай поговоримо про секс". Ефір від 13.02.2017

Откровенный телепроект "Давай поговорим о сексе". Эфир от 13.02.2017

Секс займає дуже важливе місце в житті кожної людини. Як не крути, а це природний потяг, контрольований за допомогою гормонів в нашому організмі. Однак, незважаючи на всю гостроту та важливість питання сексу і інтимних відносин, відкрито говорити про це наважуються лише одиниці.

З метою більш широкого висвітлення питання сексуальних відносин і сексуального виховання в суспільстві канал СТБ запустив проект Давай поговоримо про секс. У цьому ток-шоу немає місця незручністі і сором'язливісті. Тут обговорюються реальні життєві ситуації, з якими стикалися або можуть зіткнутися багато людей і соромитися тут нічого.

Дивіться сьогодні:

Мій чоловік – підкаблучник

Всього пару років назад, коли Настя виходила заміж за Павла, вона була впевнена – він справжній чоловік. Раніше у пари був різноманітний секс, але незабаром все змінилося. Проблеми почалися, коли вони переїхали до батьків Насті. Теща Павла - владна жінка, вона пиляла і принижувала зятя, а через деякий час її манеру спілкування з Пашею перейняла і сама Настя. Експерти допоможуть подружжю врятувати сім'ю


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини